• Czcionka
  • A-
  • A
  • A+
  • |
  • Kontrast
Menu Zamknij

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
w Myślenicach

logo małopolska, kolorowa stylizowana litera M

Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Myślenicach jest
Instytucją Województwa Małopolskiego

Z przodu widoczne boisko szkolne z zieloną sztuczną nawierzchnią. Z tyłu budynek szkoły. Nowoczesny 3 piętrowy. Biała elewacja szary dach. Okna.

„Każdy człowiek ma prawo do szczęścia”  

M. Grzegorzewska

23.03.2020 – Komunikat

Szanowni Rodzice i Opiekunowie !

W związku z zapobieganiem , przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19,  korzystacie  Państwo z możliwości zapisu Rozporządzenia MEN z dnia 11.03.2020 w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemy oświaty w związku z zapobieganiem , przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 -§2 ust.2 pkt. 3 i ppkt 1-

,,Rodzice dzieci uczęszczających do szkół specjalnych funkcjonujących w specjalnych ośrodkach szkolno- wychowawczych mogą zdecydować o nieuczęszczaniu dzieci do szkół funkcjonujących w tym Ośrodku ”.

W dniu 13 marca 2020 za pośrednictwem wychowawców oddziałów klasowych otrzymaliśmy informację od rodziców i opiekunów wszystkich uczniów, że w trosce o bezpieczeństwo zdrowotne nie będziecie Państwo posyłać dzieci do naszej placówki.

Wobec powyższego od 16 marca 2020 tut. Ośrodek realizuje nauczanie zdalne , które według kolejnego Rozporządzenia MEN z dn. 20.03.2020 ma być realizowana do 10 kwietnia 2020 roku .

Liczymy na Państwa rozwagę i odpowiedzialność.

Z poważaniem Dyrektor Ośrodka

W przypadku pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny z Ośrodkiem pod numerem tel. (12) 272-13-04 lub właściwym wychowawcą oddziału.

Komunikat.

Drodzy Rodzice i Opiekunowie.
W obecnej sytuacji tak szybkiego rozprzestrzeniania się koronawirusa
i narażania siebie nawzajem , Waszych dzieci i Waszych rodzin mimo braku zawieszenia zajęć edukacyjno- wychowawczych w naszym Ośrodku przez MEN w dniach 12.03-25.03.2020 – apelujemy o rozsądek i odpowiedzialne zachowanie. Mimo, że często dzieci nie wykazują objawów chorobowych są nosicielami wirusa i nieświadomie zarażają innych.
Rodzic/Opiekun prawny na prawo podjąć decyzję o pozostawieniu w tych dniach dziecka w domu aby ograniczyć kontakt z niebezpiecznymi patogenami.
Liczymy na Państwa rozwagę i odpowiedzialność .
Z poważaniem Dyrektor Ośrodka

W przypadku pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny z Ośrodkiem pod numerem tel. (12) 272-13-04 lub właściwym wychowawcą oddziału.

Zachęcamy wszystkich rodziców i opiekunów do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na stronie MEN.

Nowoczesna, bezpieczna, przyjazna szkoła ze specjalistyczną kadrą pedagogiczną, zapewniająca wszechstronny rozwój niepełnosprawnych uczniów.